Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy

  • 53 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy Τορίνο 53 τ.μ. Βρίσκεται 3 χλμ. από τον Ναό του Αγίου Λαυρεντίου και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Porta Susa, ο οποίος είναι σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy διαθέτει μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το κατάλυμα διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το Πάρκο του Βαλεντίνο απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στην Εκκλησία Gran Madre που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Caprera βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy Τορίνο
Guesthost - Santa Rita Functional Flat With Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Guesthost - Santa Rita Functional Flat With Balcony

7.8
Καλό 37 σχόλια
161 μ από το κατάλυμα
USD 126 USD 113
ανά νύχτα
Appartamento Top Torino Ideale Per Eventi Al Inalpi Arena Ex Isozaky Ed Al Lingotto E Per Visitare Il Centro Citta E Le Langhe
Τιμή μόνο για κινητά

Appartamento Top Torino Ideale Per Eventi Al Inalpi Arena Ex Isozaky Ed Al Lingotto E Per Visitare Il Centro Citta E Le Langhe

254 μ από το κατάλυμα
USD 359 USD 323
ανά νύχτα
Ada Negri House - Entire Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Ada Negri House - Entire Apartment

9.0
Άριστο 4 σχόλια
261 μ από το κατάλυμα
USD 112 USD 101
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Porta Susa
    2,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας00127205404,IT001272C28CV6GTM9
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy περιλαμβάνουν Μουσείο Αιγυπτιακών Αρχαιοτήτων, Εθνικό Μουσείο Κινηματογράφου καθώς και Πιάτσα Βιτόριο Βενέτο.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy;
      Η διαμονή στο το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy κοστίζει 99€.
    • Στο το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy περιλαμβάνουν Pasticceria Elba και New Century και απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια.
    • Έχει Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 53 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΤορίΝου
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Porta Susa
    2,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modern Apartment In Santa Rita By Wonderful Italy Τορίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο